fore_kazık mini_kazık
ankraj
ankraj mini_kazık
 
1979 yılında kurulmuş olan İNTA İNŞAAT YATIRIM A.Ş. inşaat sektörünün çeşitli dallarında faaliyetlerini sürdürerek günümüze kadar gelmiştir.Bugüne kadar elde ettiği tecrübeler ve kaynaklar İNTA'yı, müşterilerine mühendislik planlamasından uygulamasına, tesislerin modern teknoloji ile yönetilmesine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunma düzeyine getirmiştir.

İNTA, inşaat mühendisliğinin zemin ve temel mühendisliği alanında faaliyet gösteren uzmanlaşmış bir firmadır.Kurulduğu 1988 yılından beri İNTA İNŞAAT GRUBUNA ve diğer yerli ve uluslararası kuruluş ve şirketlere üst düzeyde teknik hizmetler sunmaktadır.
İNTA'nın ana ilkesi, temel mühendisliğinde etüd, tasarım, uygulama bütününü ele alan bir bir hizmet zincirini en son ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde ülkemizde ve yurtdışında gerçekleştirmektir.

.İNTA çok sayıda otoyol,viyadük,köprü,tünel,endüstriyel yapı,iş merkezi,arıtma tesisi,toplu konut vb. inşaat mühendisliği projelerinde kazıklı ve derin temeller,zemin ıslahı, derin kazı iksa sistemleri gibi farklı ve çok sayıda zemin ve temel mühendisliği uygulamasını gerçekleştirmektir.

Son yıllarda artan rekabet ve daralan iş hacmi sonucunda, sektörde güvenlik arka plana atılmaya başlanmıştır.Bunun neticesinde hareket eden ve sorun yaşanan derin kazı iksa sistemleri armaktadır. İşte bu ortamda "ÖNCE KALİTE" prensibi ile 25 yıllık deneyimi olan teknik uzmanlar tarafından yönetilen İNTA, iş kalitesi ve disiplini ile işveren şirket ve mühendisler tarafından övgü ile değerlendirilmiş ve örnek gösterilmiştir.Bugüne kadar gerçekleştrdiği uygulamalarda herhangi bir hareket ya da sorun yaşanmaması İNTA'nın en büyük gurur kaynağı olmuştur.

İNTA önümüzdeki günlerdeki yıllarda da çağdaş ve teknolojik makine parkı, uzman kadrosu ve kalite ilkesi ile büyümesini artan bir performans ile sürdürmeyi ilke edinmiştir.


  Anasayfa              Hakkımızda                İletişim